O klubie

Chęć rywalizacji, miła sportowa atmosfera i cała otoczka jaka jest przed i po zawodach to to co skłoniło kilkunastu wędkarzy do stworzenia wędkarskiego klubu sportowego, który obrał nazwę „CIERNIK”. Wiemy jak mało jest zawodów bez podtekstów pozyskania zarobku za stworzenie możliwości udziału w zawodach komercyjnych. Naszą ideą będą zawody ze skromnym wpisowym,organizowane zgodnie z regulaminem i zasadami wędkarskiego sportu kwalifikowanego aby spotkać się nad wodą, porozmawiać, podzielić się swoimi spostrzeżeniami i zakończyć zawody przy ognisku czy grillu z opowieściami jakie to ryby uciekły nam pod nogami i jakie to miejsce dzięki nim byśmy zajęli, aż Ci wędkarze.

Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Sępopol i Ełk to miasta z których to koledzy złożyli podpisy na ręce wybranego Prezesa,  kol. Tołoczko Jerzego  chęć czynnego uczestnictwa w nowo powstałym klubie.

W składzie klubu znalazły się osoby takie jak:

Opiekun medyczny klubu Członek Honorowy Andrzej Rosłan oraz:

1. Jerzy Tołoczko (Lidzbark Warmiński)
  2. Marek Kobuszewski (Bartoszyce)
  3. Adam Lewandowski (Bartoszyce)
  4. Mariusz Parzych (Ełk)
  5. Andrzej Kruszewski (Ełk)
  6. Andrzej Kostrzewa (Sępopol)
  7. Mariusz Zawadzki (Bartoszyce)
  8. Sławomir Purtak (Szczytno)
  9. Andrzej Rosłan
  10. Ryszard Bureta (Szczytno)
  11. Zbigniew Jastrzębski
  12. Jacek Pietrzak
  13. Dawid Karbowski
  14. Tomasz Młynarczyk
  15. Krzysztof Sobotka
  16. Bogdan Wąsik
  17. Jerzy Grabowski
  18. Andrzej Klisz
  19. Sławomir Lewandowski
  20. Andrzej Zawadzki

Mamy nadzieję, iż z biegiem czasu dołączą do nas osoby, które są zafascynowane tym pięknym sportem i będą motywować innych do coraz to nowych wyzwań stawianych przez niezliczone grono braci wędkarskich.

Mariusz P.

Pliki do pobrania: